Sineklik Sistemleri

Cam ve balkonlarınız için istediğiniz boyut ve modellerde sineklik sistemleri

Çözüm Ortaklarımız

Pilise Sineklik​

Sistem Aluminyum profillerden oluşmaktadır. Plise sinekliğin yatay şekilde çalışması daha uygundur.
Plise sineklik içerisindeki pileli tül ve tülü tutan gergi ipleri Japonya menşeilidir. Pileli tül PP (%65 polipropilen) üzerine PE(%35 polietilen) kaplamadır. Pileli tül yağmur suyuna maruz kalsa da PP-PE olması tülün sarkmasını önler.
Hava sıcaklığının 40°C geçtiği ülkelerde Polyester tül kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Pileli tül renkleri siyah ve gri renklerden tercih edilebilir. Tül gözenek sayısı: 20X20 gözenek / inch. Özel geliştirilen rulman sayesinde rahat calışır. Gergi ipleri Polyester olup tülün sabit şekilde kalmasını sağlar ve sarkmasını da önler.

da40 Dikey Stor Sineklik

İDA40 Kasasız Stor sinekliği oluşturan alüminyum profiller hem estetik hem de dayanıklılık ilkesine göre tasarlanmıştır.

İDA40 Stor sineklikte kullanılan tül Amerika, fren sistemi İtalya, yay sistemi ve plastik hammaddeler ise Almanya menşeilidir.

Kullanılan hammaddeler kalite esasına göre tercih edildiğinden, ürünümüz insan sağlığına zarar veren kanserojen maddelerden arındırılmıştır.

Ege40 Dikey Stor

2011 yılında ar-ge çalışmalarına hız vererek 2012 yılında satışa çıkardığımız EGE40 stor sinekliğimizi piyasadaki diğer standart stor sinekliklerden ayıran özellikler, yurt içindeki ve yurt dışındaki müşterilerimizin bu ürünü tercih etmelerinde en büyük etken olmuştur.

EGE40 Stor sinekliği oluşturan alüminyum profiller dayanıklılık ilkesine göre tasarlanmıştır.EGE40 Stor sineklikte kullanılan tül Amerika, fren sistemi İtalya, yay sistemi ve plastik hammaddeler ise Almanya menşeilidir. Kullanılan hammaddeler kalite esasına göre tercih edildiğinden, ürünümüz insan sağlığına zarar veren kanserojen maddelerden arındırılmıştır.

Ege40 Yatay Stor

İDA40 Kasasız Stor sinekliği oluşturan alüminyum profiller hem estetik hem de dayanıklılık ilkesine göre tasarlanmıştır.  Kullanılan hammaddeler kalite esasına göre tercih edildiğinden, ürünümüz insan sağlığına zarar veren kanserojen maddelerden arındırılmıştır.

EGE40 Stor sinekliği oluşturan alüminyum profiller dayanıklılık ilkesine göre tasarlanmıştır. EGE40 Stor sineklikte kullanılan tül Amerika, fren sistemi İtalya, yay sistemi ve plastik hammaddeler ise Almanya menşeilidir.

Kullanılan hammaddeler kalite esasına göre tercih edildiğinden, ürünümüz insan sağlığına zarar veren kanserojen maddelerden arındırılmıştır.

Tuba Deluxe Sürme

Bu sistemin en önemli özelliklerinden birisi özel rulman sistemi sayesinde şüphesiz tek bir parmak hareketiyle sinekliğin açılıp kapanmasıdır.Ayrıca kullanım ihtiyacına göre geliştirilmiş 3 farklı ray ise sistemin mevcut doğramalara uygulanmasında meydana gelen istenmeyen durumları bertaraf etmektedir.

Tuba Deluxe Sürme sisteminde özel bir frenleme ve kilitleme mekanizması geliştirilerek sineklik kanadının kapatılırken ray profiline sert bir şekilde çarpmasının önüne geçilmiş ve rüzgarlı havalarda kanadın raylardan çıkması da önlenmiştir. Bu sayede sistemin kullanım ömrünün arttırılması amaçlanmıştır. Ayrıca piyasadaki diğer sürme sinekliklerinden farklı olarak özel bir rulman geliştirilmiş sistemin daha akıcı hale getirilmesi sağlanmıştır.

İçten Takmalı Sabit Deluxe Sineklik

Özellikle pencere doğramasının dış kısmına sineklik montajının yapılmasını imkânsız hale getiren ferforje, panjur gibi uygulamaların olduğu durumlarda İçten Takmalı Sabit Deluxe sistem en çok tercih edilen ürün haline gelmiştir. Çünkü sinekliğin çalışma şekli tamamen iç mekân ile alakalıdır, dışarıyla hiç bir etkileşimi söz konusu değildir.

Neden Uzay Cam'ı Tercih Etmelisiniz?

Bizi tercih etmeniz için haklı sebepleriniz var.

Profesyonel Hizmet
Güçlü Ekipman
7/24 Destek
Uygun Fiyatlar
Kaliteli Malzeme
Modern Teknoloji

Projeniz için Hemen Teklif Alın!

Sorunsuz çalışan cam balkon sistemlerimiz hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin!

+
Yıllık Deneyim
+
Proje
+
Tamamlanmış Proje
+
Mutlu Müşteri

Hemen ücretsiz Teklif Alın!

  Scroll to Top
  Sohbet Aç
  💬 Yardım ister misiniz?
  Uzay Cam
  👋 Merhaba,
  Sineklik Sistemleri ile ilgili bilgi almak ister misiniz?